OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

VI Niedziela Zwykła  B > 11 II 2017 r.

1.     Dzisiaj rozpoczyna się 51 Tydzień Modlitw o Trzeźwość narodu.

2.    Z powodu ogromnego wyziębienia kościoła św. Katarzyny, Msze św. w poniedziałek, wtorek i czwartek rano sprawowane będą w salce katechetycznej domu parafialnego - wejście od strony biura.

3.    13-stego lutego, we wtorek Nabożeństwo do MB Fatimskiej.

4.    Także we wtorek ks. Bp Jan Tyrawa zaprasza na godz. 18:30 do bydgoskiej katedry na kolejną z katechez poświęconych darom Ducha Świętego – tematem najbliższej katechezy jest „Dar Rady”.

5.    Celebracją Środy Popielcowej, która przypada w tym tygodniu rozpoczynamy czas Wielkiego Postu. Tego dnia obowiązuje post ścisły.

Msze św. w środę z obrzędem posypania głów popiołem w kościele
św. Katarzyny o godz. 9:00 i o godz. 18:00 w kościele św. Stanisława.

W Środę Popielcową będziemy zbierać ofiary na hospicja działające w naszej diecezji. W środę rozpoczynają się kwartalne dni modlitw o ducha pokuty.

6.    Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17:30 w kościele św. Katarzyny.

7.    W niedzielę o godz. 17:15 w kościele św. Katarzyny Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a zaraz po nich wieczorna Msza św. bez homilii. Kazania Pasyjne będzie głosił w tym roku ks. Dr Michał Adamczyk, Prefekt Wyższego Seminarium Duchownego w Bydgoszczy. Serdecznie na nie zapraszam.

8.    Proszę odbierać najnowszy numer Przewodnika Katolickiego.

9.    W zakrystii lub biurze parafialnym można pobrać kartki do spowiedzi św.
i Komunii św. wielkanocnej.

10.  We wtorek 13 lutego po wieczornej Mszy św. o godz. 19:00 na plebanii spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej.

11.   Dziękuje za nasza niedzielną  wspólnotę modlitewną. solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia, a wszystkim życzę błogosławionych,słonecznych i nasyconych pokojem dni Wielkiego Postu. Szczęść Boże!

ul. Szkolna 10, 89-200 Rynarzewo