pastedGraphic.png

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

Uroczystość Objawienia Pańskiego  6 I 2019 r.

1. W Uroczystość Trzech Króli - niedziela po Mszy św. sprawowanej o godz. 11:00  w kościele św. Stanisława przejdziemy w orszaku Trzech Króli pod kościół św. Katarzyny, gdzie na zakończenie czeka na nas kubek gorącej czekolady i ciasto. Niech ten przemarsz będzie świadectwem naszej wiary w Chrystusa Bożego Syna i Zbawcę.
  2. Za tydzień, w niedzielę 13. stycznia przypada w liturgii Święto Chrztu Pańskiego.
  3. W niedzielę 13.01.2019 po Mszy św. o godz. 18:00 nabożeństwo do MB Fatimskiej.
  4. Także w przyszłą niedzielę 13. stycznia po Mszy św. o godz. 11:00 zapraszam dzieci i rodziców do wspólnego kolędowania przy żłóbku.
  5. Teatrzyk z Koszyka zaprasza wszystkie dzieci w niedzielę 20. stycznia po Mszy św.
    o godz. 11:00 na przedstawienie pt.: „Jak czwarty król szukał dzieciątka”.
  6. W poniedziałek o 18:30 spotkanie w salce parafialnej dzieci śpiewających w chórku.
  7. Ofiary składane na tacę w przyszłą – drugą niedzielę miesiąca, przeznaczone będą
    na cele remontowe i inwestycyjne w naszej parafii, a dziś wychodząc z kościoła możemy naszym datkiem wesprzeć Krajowy Fundusz Misyjny. Z serca Bóg zapłać!
  8. Przypominam, że w czasie kolęd (tj. do końca stycznia), Msze św. w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) sprawowane są o godz. 9:00 rano w salce parafialnej
    na plebanii, wejście od strony biura parafialnego. Biuro parafialne w czasie kolęd jest zamknięte w zwykłych godzinach urzędowania. W jakichkolwiek sprawach biurowych, duszpasterskich i parafialnych proszę przychodzić po Mszach św. czy też umawiać się telefonicznie dzwoniąc na numer:            793 928 565
  9. Wszystkim, którzy wezmą/wzięli udział w Orszaku Trzech Króli, a zwłaszcza tym, którzy uczestniczyli w jego zorganizowaniu z głębi serca dziękuję – Bóg zapłać!
  10. W zakrystii proszę odbierać Przewodnik Katolicki. Istnieje możliwość założenia nowej prenumeraty Przewodnika Kat. Niestety od stycznia br. jego cena wzrosła o 1 zł.
  11. Od przyszłej niedzieli 13-go stycznia modlić się będziemy rano przed Mszami św. w kościele św. Stanisława za naszych bliskich zmarłych z rocznych wymienianek.
  12. Intencje modlitewne dla róż różańcowych na miesiąc styczeń:

Róża św. Jana Pawła II – o Boże błogosławieństwo dla naszej parafii,

Róża św. Katarzyny – o pokój w naszych domach i rodzinach,

Róża św. Rity – o pokój na świecie i w naszej Ojczyźnie,

Róża św. Stanisławów –w intencji prześladowanych za wiarę w Jezusa,

Róża św. Teresy od Dzieciątka Jezus – o nawrócenie zatwardziałych grzeszników.

1. Z serca dziękuje za naszą wspólnotę modlitewną w Dniu Pańskim. Solenizantom
    i jubilatom nadchodzącego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia, a wszystkim życzę pięknych, błogosławionych i nasyconych pokojem dni. Szczęść Boże!

ul. Szkolna 10, 89-200 Rynarzewo