INFORMACJE  PARAFIALNE

UWAGA STRONA NIEATUALIZOWANA - ZAPRASZAMY NA:

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 12.11.2023 r.

1. Dzisiaj XXXII Niedziela Zwykła a także druga niedziela miesiąca i składka przeznaczona na cele remontowe naszej Parafii. Dziękuję za złożone ofiary.
  2.  W środę, 15 listopada, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy  a w piątek 17 listopada, Koronka do Bożego Miłosierdzia po wieczornej Mszy św.
  3.  Za tydzień 19 listopada na Mszach św. niedzielnych będziemy gościli w naszej Parafii, w ramach Dekanalnego Dnia Powołaniowego, ks. Kleryka naszego Seminarium Duchownego w Poznaniu. Ks. Kleryk na początku Mszy św. wygłosi nam słowo dotyczące powołania i życia związanego z nauką i przygotowaniami do kapłaństwa. Będzie z nami wspólnie się modlił a po każdej Mszy św. będzie także zbierał ofiary na nasze Seminarium.
  4.  Młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania zapraszam wraz z rodzicami na spotkanie za tydzień w niedzielę 19 listopada br. na Mszę św. o godz. 11.00. W celu sprawdzenia i zaliczenia, młodzież proszę o przygotowanie swoich książeczek z zebranymi podpisami.
  5.  Poświęcenie medalików i spotkanie Dzieci Pierwszokomunijnych i Ich Rodziców w pierwszą niedzielę grudnia br. na Mszy św. o 11.00.
  6.  ODPUST PARAFIALNY KU CZCI ŚW. KATARZYNY, NASZEJ PATRONKI, BĘDZIEMY PRZEŻYWALI W NASZEJ WSPÓLNOCIE PARAFIALNEJ 25 LISTOPADA BR., W SOBOTĘ O GODZ. 18.30. SUMIE ODPUSTOWEJ BĘDZIE PRZEWODNICZYŁ KS. PROBOSZCZ TOMASZ DAJCZAK Z WŁADYSŁAWOWA. ZAPRASZAM JUŻ DZISIAJ DO WSPÓLNEGO PRZEZYWANIA TYCH UROCZYSTOŚCI.
  7.  Życzę wszystkim błogosławionej i dobrej niedzieli oraz dobrego tygodnia.
  8.  Intencje Mszalne na najbliższy tydzień:
  9.   W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty Parafialnej + Bogdana BOIŃSKIEGO z Rynarzewa, z ul. Polnej, l.77. Pogrzeb + Bogdana odbył się wczoraj w sobotę. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...
  Numer telefonu:   690 029 090
  Strona internetowa:   rynarzewo-parafia.pl.tl